Nightwish w grudniu zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]


Nightwish wystąpi 13 grudnia 2020 roku w Gliwicach, towarzyszyć im będą Amorphis i Turmion Kätilöt.

Grupa świętowała niedawno premierę swojego dziewiątego studyjnego albumu, zatytułowanego "Human. :II: Nature.", który ukazał się 10 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records. Grudniowy koncert Nightwish oznacza, że zespół nie pojawi się w czerwcu przyszłego roku na Mystic Festival 2021 w Gdańsku.

U boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje - Amorphis orazTurmion Kätilöt, który niedawno wydał swój najnowszy album "Global Warning".

Informacje o cenach biletów zostaną udostępnione już 11 maja o 10.00, wraz ze startem przedsprzedaży biletów na wyłączność dla użytkowników Allegro Smart (oferta ważna jedynie 24 godziny!)

Regularna sprzedaż biletów wystartuje 12 maja o 10,00, za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz internetowych bileteriach eBilet.pl i eventim.pl.

Wszystkim posiadaczom biletów na odwołany Mystic Festival 2020, gdzie Nightwish miał wystąpić w roli jednego z dwóch headlinerów, chcielibyśmy przypomnieć o opcji wymiany festiwalowego biletu na voucher. Procedura wymiany biletów na vouchery zostanie uruchomiona 13 maja. Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.mysticfestival.pl w zakładce BILETY.Komentarze