Within Temptation prezentuje nowy teledysk. Zobaczcie klip do utworu "Entertain You"

fot. kadr z wideo
Within Temptation opublikował teledysk do piosenki Entertain You.

Zespół Within Temptation opublikował właśnie klip do swojego najnowszego utworu zatytułowanego Entertain You. Piosenka ta znalazła się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii “Most Added Songs” oraz zadebiutowała na Top 50 amerykańskich list Mainstream Rock Charts w ciągu pierwszego tygodnia od wydania. 

Sharon den Adel komentuje: “Ostatecznie każdy będzie miał swój pomysł na temat tego, o czym jest ta piosenka i video. Nas zainspirowało to, w jaki sposób traktujemy pewną grupę ludzi, która nie pasuje do naszego społeczeństwa i że zawsze odczuwamy potrzebę podkreślenia tego, jak bardzo ta grupa nie jest dopasowana – abyśmy sami mogli się dobrze poczuć. Zaczynamy ich wyróżniać i osaczać na różne sposoby. Obecnie naszą pierwszą reakcją na wypadek nie jest pomoc potrzebującej osobie, a sfilmowanie tego zdarzenia".

“Oni nie są tutaj obecni dla naszej rozrywki. Nadszedł czas na nieco więcej autorefleksji i na to, by zadać sobie pytanie, dlaczego to robimy oraz jakie będzie to miało konsekwencje dla innych. Mam nadzieję, że świadomość jest krokiem naprzód w kierunku zmiany” – mówi den Adel.

Zobaczcie nagranie:Within Temptation razem z Evanescence zagrają koncert w Polsce. Grupy wystąpią 20 września 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży.Komentarze