Festiwal Metalmania 2020 jest odwołany


Zaplanowany na 29 sierpnia 2020 roku festiwal Metalmania został odwołany. Oto oświadczenie organizatorów:

Z przykrością informujemy, że festiwal Metalmania, który miał odbyć się 29 sierpnia w Warszawie, nie dojdzie do skutku.

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz odgórne wytyczne władz niestety uniemożliwiają organizację tego festiwalu na poziomie, który zadowoliłby nas jako organizatorów, artystów, a przede wszystkim Was - fanów i uczestników festiwalu. Z żalem musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu tego festiwalu, ale w obliczu obecnych warunków i rzeczywistości, z jaką przyszło się mierzyć każdemu z nas, jest to jedyna słuszna i uczciwa decyzja, jaką mogliśmy podjąć.


Bilety można zwracać w punktach sprzedaży, w których zostały zakupione.

Jednocześnie zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z naszą ofertą koncertową oraz do zakupu biletów na inne nasze wydarzenia:
️ https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach. ---
Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

#metalmania #festival #metalmind#metalmindproductionsZ przykrością informujemy, że festiwal Metalmania, który miał odbyć się 29 sierpnia w Warszawie, nie dojdzie do skutku 😒 Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz odgórne wytyczne władz niestety uniemożliwiają organizację tego festiwalu na poziomie, który zadowoliłby nas jako organizatorów, artystów, a przede wszystkim Was - fanów i uczestników festiwalu. Z żalem musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu tego festiwalu, ale w obliczu obecnych warunków i rzeczywistości, z jaką przyszło się mierzyć każdemu z nas, jest to jedyna słuszna i uczciwa decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Bilety można zwracać w punktach sprzedaży, w których zostały zakupione. Jednocześnie zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z naszą ofertą koncertową oraz do zakupu biletów na inne nasze wydarzenia: ➡️ https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach. --- Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy. #metalmania #festival #metalmind #metalmindproductions
Post udostępniony przez Metal Mind Productions (@metalmindproductions)Komentarze