Znamy pierwsze gwiazdy Rock Am Ring oraz Rock Im Park 2021!Po tym, jak w tym roku musiano odwołać rocznicowe edycje festiwali Rock am Ring i Rock im Park, organizatorzy mogą teraz potwierdzić headlinerów z 2020 roku na edycję bliźniaczych festiwali w 2021 roku. 

Wydarzenia odbędą się w dniach od 11 do 13 czerwiec 2021. Organizatorzy potwierdzili udział grup: System Of A Down, Green Day i Volbeat. 

Ze względu na duże zapotrzebowanie okres wymiany biletów na Rock am Ring i Rock im Park zostanie przedłużony do 30 czerwca 2020 roku. Ponadto fani Rock im Park będą mieli możliwość przeniesienia swoich biletów dziennych do 2021 od piątku 12 czerwca 2020.

Zwroty w formie wymiany można łatwo potwierdzić w zaledwie kilku krokach, za pośrednictwem platformy internetowej. W ramach podziękowania użytkownicy bieżącej oferty otrzymają pakiet lojalnościowy dla fanów z fajnymi treściami od Deezer, EMP i ekskluzywną rocznicową czapkę baseballową. Dodatkowe opcje dla kupujących bilety, którzy nie zdecydowali się na udział w przyszłym roku, zostaną ogłoszone w połowie czerwca.

Więcej szczegółowych informacji na temat Rock am Ring i Rock im Park, a także wymiany biletów i zwrotów można znaleźć na stronach www.rock-am-ring.com i www.rock-im-park.com.

Prezentowane przez eventimpresents we współpracy z Live Nation

# rar2021
#TogetherAtRing
# rip2021
#TogetherAtPark
Komentarze