DORO zapowiada livestream z ostatniego koncertu drive-in

fot. Tim Tronkoe

Doro zapowiedziała livestream z ostatniego koncertu z trasy drive-in.


Doro Pesch w lipcu zagrała pierwszy koncert w kinie na wolnym powietrzu. Po koncercie w Stuttgarcie, artystka ma niespodziankę dla fanów. Wielbiciele, którzy nie mogą być obecni podczas show, mogą zobaczyć transmisję na żywo.

1 sierpnia 2020 roku Doro zagra w Bruhl trzeci i jak na razie, ostatni koncert drive-in cinema. Artystka tak komentuje nadchodzące wydarzenie: "Przez kilka ostatnich miesięcy, naprawdę tęskniłam za moim zespołem i fanami. Drive-in show był  dla mnie, naprawdę unikatowym doświadczeniem i wzlotem w karierze.To dlatego naprawdę czekam na ostatni koncert, 1 sierpnia w Bruhl. Będziemy celebrować go razem i świetnie spędzimy czas. Wspaniale jest dawać czadu razem z wami ponownie. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli cieszyć się także normalnymi koncertami". 

Livestream będzie można zobaczyć za pośrednictwem strony airtango.live. Za opłatą 5.99 euro użytkownik będzie miał dostęp do koncertu przez cały miesiąc oraz będzie mógł zobaczyć dodatkowe materiały zza kulis. Pre-order streamingu jest już dostępny. 


Komentarze