Metallica prezentuje cały koncert z Lizbony


Zespół Metallica zachęca fanów do zostania w domu i za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube cotygodniowo publikuje zapisy koncertów z różnych lat działalności. Tym razem grupa podzieliła się występem z Lizbony z 2007 roku.

Metallica w marcu przyłączyła się do akcji #zostańwdomu i za pośrednictwem swojego kanału na YouTube – Metallica TV – zaprezentowała wielbicielom kolejny - już szósty - zapis całego koncertu. Po występach z Irlandii, Paryża i Danii, San Francisco, Monachium, Michigan oraz Londynu (House Of Vans), następnie wybór padł na koncert zagrany 10 czerwca 2012 roku w Austrii, w ramach tournee świętującego dwudziestą rocznicę wydania albumu Metallica, potem zaprezentowano koncert z 1983 roku, z Chicago i Peru z 2014 roku, Salt Lake City z 1997,Manchesteru, Australii, czy Bogoty.

Tym razem Metallica podzieliła się koncertem z Lizbony, zagranym 28 czerwca 2007 roku. Nagranie będzie można zobaczyć przez cały tydzień na Metallica TV (YouTube). Streaming rozpoczął się w poniedziałek wieczorem o 8 (czasu EDT) - u nas we wtorek, około 2 w nocy.

Czekacie na zapis występu z Polski? 

#metallicamondaysKomentarze