Wacken Open Air 2021 jest wyprzedane!

W:O:A 2021 jest już oficjalnie sold out!


Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia 2021 roku. Bilety na 2020 rok można było zwracać lub wymieniać na karnety na W:O:A 2021. Organizatorzy cieszą się z ogromnego zainteresowania fanów, z których większość zdecydowała się wymienić wejściówki na przyszłoroczną edycję, jednocześnie informując, że biletów pozostało niewiele. Informacje śledzić na bieżąco można na www.wacken.com. W:O:A 2021 jest oficjalnie sold out!

Na 2020 rok zapowiedziano internetową edycję festiwalu, nazwanego Wacken World Wide. W dniach 29 lipca - 1 sierpnia 2020 na www.wacken.com i magenta-musik-360.de będzie można zobaczyć festiwal online. Wydarzenie jest darmowe, ale aby wesprzeć organizatorów można zaopatrzyć się w specjalnie na tę okazję przygotowany merch. Zespoły takie, jak Sabaton, Kreator, Heaven Shall Burn, czy Blind Guardian zagrają specjalne sety w sekretnej lokalizacji. Występy będą nadawane przy użyciu technicznych innowacji, używanych, jak na razie, przez kilka głównych filmowych firm produkcyjnych. 

Ale to nie wszystko. Będzie można zobaczyć także Wacken Metal Battle, czy materiały związane z Wacken Foundation. Transmitowana będzie także cała seria dodatkowych, świeżo nagranych dla Wacken World Wide, koncertów. Artyści tacy, jak: Alice Cooper, Foreigner, Body Count, Rage, czy Eskimo Callboy dołączą do inicjatywy. Możecie spodziewać się koncertów z legendarnych amerykańskich, klubów, wnętrza ziemi oraz salonów artystów. To jeszcze nie koniec. Organizatorzy zaprezentują także niektóre z legendarnych, wakeńskich koncertów.

Organizatorzy proszą o nie pojawianie się na terenie festiwalu i uszanowanie mieszkańców miejscowości i nie organizowanie w Wacken imprez na łąkach i zgromadzeń. Zamiast tego dołączcie online! 


Komentarze