Faun w Polsce: koncerty w Krakowie i Warszawie przeniesione na 2021 rok


Niemiecki zespół Faun miał przyjechać do Polski jesienią 2020 roku, na dwa koncerty w krakowskim klubie Kwadrat oraz w warszawskim klubie Proxima. Obydwa wydarzenia nie mogą dojść do skutku ze względu na pandemię wirusa COVID-19. W związku z obecną sytuacją, zespół zdecydował o przeniesieniu trasy promującej najnowszą płytę Märchen & Mythen na jesień 2021 roku. 

Faun odwiedzi Polskę w przyszłym roku na dwóch koncertach: w Warszawie (Proxima, 29.10) oraz w Krakowie (Kwadrat, 30.10). Bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2020r. zachowują ważność. Możliwy też jest ich zwrot w miejscu zakupu.

"FAUN, jak mało który zespół wie, jak otworzyć wrota do mistycznych zaświatów. Łącząc w swojej muzyce różne średniowieczne instrumenty, perkusję, archaiczne rytmy i czarujące damsko-męskie wokale, zespół wyróżnia się na tle wielu gatunków. Od 2003 roku, FAUN zagrał prawie 900 koncertów na całym świecie, dając się zapamiętać ze względu na czarujące występy połączone z unikalną grą świateł. Nadchodzące wydawnictwo, Märchen & Mythen, to kontynuacja bajkowej ścieżki i ponowne wejście do świata mitów, w którym FAUN czuje się zdecydowanie najlepiej!" - zapowiadają organizatorzy.

Bilety na warszawski koncert Fauna są dostępne w serwisie Biletomat.pl TUTAJ

Bilety na krakowski koncert Fauna są dostępne w systemie TicketClub Polska TUTAJ

Organizatorem krakowskiego koncertu jest Iron Realm Productions,a warszawskiego Winiary Bookings.

Komentarze