Metallica prezentuje ostatni koncert z serii #MetallicaMondays

fot. materiały promocyjne
Zespół Metallica za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube cotygodniowo publikował zapisy koncertów z różnych lat działalności. Tym razem grupa podzieliła się występem z Meksyku, jednocześnie informując, że jest to ostatnie zaprezentowane show z serii #MetallicaMondays.


Metallica w marcu przyłączyła się do akcji #zostańwdomu i za pośrednictwem swojego kanału na YouTube – Metallica TV – zaprezentowała wielbicielom kolejny - już szósty - zapis całego koncertu. Po występach z Irlandii, Paryża i Danii, San Francisco, Monachium, Michigan oraz Londynu (House Of Vans), następnie wybór padł na koncert zagrany 10 czerwca 2012 roku w Austrii, w ramach tournee świętującego dwudziestą rocznicę wydania albumu Metallica, potem zaprezentowano koncert z 1983 roku, z Chicago i Peru z 2014 roku, Salt Lake City z 1997, Manchesteru, Australii, Bogoty, Lizbony, Berlina, Californii, Dallas, czy Yankee Stadium. 

Tym razem Metallica podzieliła się koncertem z Meksyku, z 3 marca 2017 roku. Formacja poinformowała też fanów, że jest to ostatnie zaprezentowane show z serii #MetallicaMondays. 
Nagranie będzie można zobaczyć do końca tygodnia na Metallica TV (YouTube). 

#metallicamondays #Metallica #MetallicaTV

Komentarze