Metallica prezentuje zapis całego koncertu z Yankee Stadium

fot. materiały promocyjne
Zespół Metallica za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube cotygodniowo publikuje zapisy koncertów z różnych lat działalności. Tym razem grupa podzieliła się występem z Yankee Stadium z 2011 roku.


Metallica w marcu przyłączyła się do akcji #zostańwdomu i za pośrednictwem swojego kanału na YouTube – Metallica TV – zaprezentowała wielbicielom kolejny - już szósty - zapis całego koncertu. Po występach z Irlandii, Paryża i Danii, San Francisco, Monachium, Michigan oraz Londynu (House Of Vans), następnie wybór padł na koncert zagrany 10 czerwca 2012 roku w Austrii, w ramach tournee świętującego dwudziestą rocznicę wydania albumu Metallica, potem zaprezentowano koncert z 1983 roku, z Chicago i Peru z 2014 roku, Salt Lake City z 1997, Manchesteru, Australii, Bogoty, Lizbony, Berlina, Californii, czy Dallas.

Tym razem Metallica podzieliła się koncertem z Yankee Stadium, z 14 września 2011 roku. Występ był nie tylko pierwszym koncertem, podczas którego grupa grała tam na żywo, ale również ostatnim gigiem z trasy Big 4. Podczas wykonywania numeru Overkill - grupy Motorhead - na scenie pojawili się członkowie Slayera, Anthrax i Megadeth oraz Exodus.

Nagranie będzie można zobaczyć przez cały tydzień na Metallica TV (YouTube). Streaming rozpoczął się w poniedziałek wieczorem o 8 (czasu EDT) - u nas we wtorek, około 2 w nocy.

Czekacie na zapis występu z Polski? 

#metallicamondays #Metallica #MetallicaTV


Komentarze