Subway To Sally podpisuje kontrakt z Napalm Records

fot. materiały proasowe; od lewej do prawej : Ally Storch (STS), Ingo Hampf (STS), Eric Fish(STS), Michael Bodenski (STS), Billie Klein (Napalm Records), Simon Levko (STS), Simon Michael (STS), Silvio Runge (STS), Sarah Weber (Napalm Records), Rayk Kozian (Napalm Records)]

Zespół Subway To Sally podpisał kontrakt z wytwórnią Napalm Records i zapowiada nowy album!


Subway To Sally podpisali kontrakt wydawniczy z Napalm Records. Grupa znana ze skutecznego łączenia folku, metalu i rocka z trzynastoma albumami studyjnymi na koncie, tak wypowiadają się na temat podpisania umowy: „Nie możemy się doczekać pracy z Napalm Records, a zwłaszcza naszego nowego albumu, który zostanie wydany w 2021 roku. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, ważne jest, aby mieć partnera, na którym można polegać po swojej stronie. To właśnie dlatego bezsprzecznie wybraliśmy Napalm i podpisaliśmy nasz pierwszy, klasyczny kontrakt płytowy, po niemal dziesięciu latach niezależności”.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powitać Subway To Sally – jeden z bardziej wpływowych, niemieckich zespołów i pionierów całego gatunku – do rodziny Napalm Records! Przy użyciu całej mocy Napalm, zrobimy wszystko, aby podtrzymać sukces zespołu” – mówi dyrektor Napalm Records, Thomas Caser. 

Będziemy na bieżąco informować o postępach pracy nad nowym albumem formacji.


Komentarze