Wacken World Wide: co czeka nas ostatniego dnia festiwalu

fot. materiały promocyjne

Co czeka nas ostatniego dnia Wacken World Wide?


Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia 2021 roku. Bilety na 2020 rok można nyło zwracać lub wymieniać na karnety na W:O:A 2021. Organizatorzy cieszą się z ogromnego zainteresowania fanów, z których większość zdecydowała się wymienić wejściówki na przyszłoroczną edycję, jednocześnie informując, że biletów pozostało niewiele. Informacje śledzić na bieżąco można na www.wacken.com. W:O:A 2021 jest oficjalnie sold out!

Na 2020 rok zapowiedziano internetową edycję festiwalu, nazwanego Wacken World Wide. Wydarzenie odbywa się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia 2020 na www.wacken.com i magenta-musik-360.de. Festiwal jest darmowy, ale aby wesprzeć organizatorów można zaopatrzyć się w specjalnie na tę okazję przygotowany merch. 

Ale to nie wszystko. Można zobaczyć także Wacken Metal Battle, czy materiały związane z Wacken Foundation. Transmitowana jest także cała seria dodatkowych, świeżo nagranych dla Wacken World Wide, koncertów. Artyści tacy, jak: Alice Cooper, Foreigner, Body Count, Rage, czy Eskimo Callboy dołączyli do inicjatywy. 

Tak prezentuje się plan ostatniego dnia internetowego festiwalu:Komentarze