Wydawnictwo SQN zapowiada autobiografię Adriana Smitha

fot. okładka książki

Wydawnictwo SQN wyda autobiografię Adriana Smitha zatytułowaną "Giganci wód i rocka. Opowieści gitarzysty Iron Maiden". Książka ukaże się 3 września 2020 roku.


Giganci wód i rocka. Opowieści gitarzysty Iron Maiden ukażą się na polskim rynku 3 września br. w formacie 150 x 215 mm i objętości 360 stron, w tłumaczeniu Jakuba Michalskiego i cenie 39,99 zł. 

Oto opis fragment opisu wydawcy:

"Witamy w świecie Adriana Smitha – na co dzień muzyka zespołu, którego popularność dawno przekroczyła wszelkie granice, a po pracy zapalonego wędkarza, który dotrze nad każdą rzekę, morze, kanał, jezioro i łowisko, by osiągnąć stan wędkarskiej nirwany. Swojego pierwszego stufuntowego jesiotra, z którym stoczył wyczerpującą walkę, złowił w wirach kanadyjskiej rzeki Fraser w trakcie trasy Iron Maiden. A co powiecie na bliskie spotkanie ze sporym rekinem u wybrzeża Wysp Dziewiczych podczas brodzenia po pas w wodzie w poszukiwaniu albuli? Do tego należy wspomnieć o godnej podziwu liście okazów złowionych w brytyjskich wodach".

Formacja Iron Maiden powróci do naszego kraju w przyszłym roku i zagra koncert 11 czerwca 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Jako support wystąpią Within Temptation oraz Lord Of The Lost. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem organizatora, Live Nation Poland.


Komentarze