Bury Tomorrow oraz august Burns Red zagrają koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

fot. materiały promocyjne

Zespół Bury Tomorrow zapowiedział trasę koncertową. W ramach tournee grupa zagra 5 grudnia 2021 roku w Warszawie (Proxima). Koncert grupy poprzedzać będą występy: Augugst Burns Red, Miss May I oraz Thornhill.


Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września o 10.00 i potrwa do piątku, 18 września do 9.00. 

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 września o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 18 września do 10.00. 

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.Frontman Bury Tomorrow, Daniel Winter-Bates tak wypowiada się o nadchodzącej trasie: "W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić!”.

Komentarze