Na rynku wydawniczym ukaże się książka o Mercyful Fate

fot. okładka książki/materiały promocyjne

Na polskim rynku wydawniczym ukaże się książka o Mercyful Fate zatytułowana Black Funeral. W magicznym kręgu z Mercyful Fate, autorstwa Martina Popoffa. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Kagra 16 września 2020 roku. 

Przedpremiera: 16 września 2020

264 strony, twarda oprawa

Cena: 64,90 zł -rabat 20%

http://www.kagra.com.pl

Tak przedstawia publikację wydawca:

"Martin Popoff wypuścił na ten nikczemny świat pierwszą książkę celebrującą to diabelskie, duńskie zjawisko, a konkretnie jego sedno – Mercyful Fate. Z pewnością każdy szanujący się fan zna Melissę i Don't Break the Oath, ale podobnie jak w przypadku większości ponad 80 książek, które napisał, pisząc tę książkę, Martin miał chytry plan, a mianowicie nawrócenie tych, którzy jeszcze nie są nawróceni, na każdy album Mercyful Fate po jego pierwszej reaktywacji w roku 1993 aż do wrzucenia zespołu do ognistych otchłani piekielnych w roku pańskim 1999.

(...) Czas wkroczyć do upragnionego magicznego kręgu, wejść do pentagramu i świętować wraz z Popoffem ten wspaniały katalog heavy metalu z najwyższej półki, ukochany przez Metallikę i fanów na całym świecie, jako prawdopodobnie jedyny zestaw piosenek tak twórczo intensywnych, jak te wydane przez Judas Priest w latach 1976-1979. Uwierz w to, czytelniku – King, Michael i Hank wiedzieli, co robią. Weź tę książkę i przeczytaj o tym, jak ta trójka w pełni zrealizowała główny plan, dzięki któremu ten zespół stał się jednym z ulubionych nawet wśród najbardziej wymagających koneserów".

Komentarze