Organek ogłasza trasę koncertową


Zespół ØRGANEK ogłasza nową trasę koncertową. Oto oświadczenie zespołu i szczegóły tournee.


„Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne.  Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat. 

Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy!

Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof. Marii Janion, pierwsze z drzew,  które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie. 

Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". 
Tomasz Organek  

Oto szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej:

16.10   Kielce / Kieleckie Centrum Kultury
17.10   Przybysławice / Dwór na Wichrowym Wzgórzu
23.10   Wodzisław Śląski / Wodzisławskie Centrum Kultury
24.10   Bydgoszcz / Fabryka Lloyda
08.11   Grudziądz / Centrum Kultury Teatr
13.11   Bielsko Biała / Bielskie Centrum Kultury
14.11   Katowice / Miasto Ogrodów
15.11   Kraków / Nowohuckie Centrum Kultury
22.11   Gdańsk / B90
28.11   Gomunice / Klub Muzyczny Bogart
12.12   Wrocław / A2
19.12   Konin / Centrum Kultury i Sztuki

Komentarze