Zespół Korn podjął współpracę z World of Tanks Blitz

 


Legendarna grupa Korn współpracuje z World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween! W roli głównej wystąpił polski aktor Wojeciech Wachuda.  

15 październik 2020 – Wargaming miała przyjemność ogłosić współpracę pomiędzy legendarną grupą muzyczną Korn oraz grą World of Tanks Blitz. Na jej mocy został stworzony teledysk do utworu „Finally Free” z najnowszej płyty kapeli „The Nothing”. Ten materiał przygotowuje graczy na specjalny, nowy tryb w grze o nazwie „Burning Games”.

Teledysk do utworu “Finally Free” opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia „Burning Games”. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać… Czy uda mu się dotrzeć na koncert Korna o czasie? Przekonajcie się oglądając teledysk do piosenki “Finally Free”.

“Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj,” mówi Jonathan Davis, wokalista Korn. „Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.”

“Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz. „Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.”

W nowym trybie Burning Games gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze. Dodaliśmy odrobinę halloweenowego posmaku i teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia. Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani kapeli i gry na pewno nie chcą przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do World of Tanks Blitz. Od 16 do 24 października gracze wykonując zadania w grze będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty.

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowy wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Warto dodać, że obie jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

World of Tanks Blitz to popularna w Polsce i na świecie gra free-to-play o bitwach czołgów. Globalnie zarejestrowanych jest ponad 137 000 000 użytkowników, a w Polsce, jak pokazują najnowsze dane, mamy już 3 300 000 pobrań.

Teledysk do utworu „Finally Free":

Wywiad z zespołem Korn:

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz to cross platformowa, darmowa, drużynowa gra akcji poświęcona zaciętym walkom czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Nintendo Switch i Steam daje możliwość zagrania 370 legendarnymi maszynami pancernymi. Grę pobrano już ponad 137 000 000 razy.

World of Tanks Blitz to lekkie podejście do gatunku, które jest świeżym spojrzeniem na bitwy czołgów. World of Tanks Blitz to lekka, płynna i taktycznie różnorodna rozgrywka, na którą składają się głębokie mechaniki, realistyczny model fizyczny oraz zarówno autentyczne, jak i alternatywne realia historyczne.

Oficjalna strona:

wotblitz.com

O Korn

KORN sprzedał 40 milionów albumów na całym świecie, zdobył 2 nagrody Grammy, koncertował po całym świecie niezliczoną ilość razy i ustanowił wiele rekordów, które najprawdopodobniej nigdy nie zostaną pobite. Wokalista Jonathan Davis, gitarzyści James “Munky” Shaffer i Brian “Head” Welch, basista Reginald “Fieldy” Arvizu oraz perkusista Ray Luzier dalej przekraczają granice rocka, alternatywy i metalu pozostając wzorem dla legionów fanów i kolejnych pokoleń artystów. Poziom wpływu KORN wykracza poza wyróżnienia i nagrody. Reprezentują nowy archetyp i radykalne innowacje, ich umiejętność do przekraczania gatunku rocka sprawia, że ograniczenia dla nich nie mają żadnego znaczenia. www.kornofficial.com


Komentarze