Wydawnictwo Kagra wyda książkę o SAXON

 

Wydawnictwo Kagra niebawem wyda na polskim rynku książkę poświęconą grupie Saxon. Publikacja zatytułowana Denim and Leather. Historia zespołu Saxon ukaże sę już 5 marca 2021 roku.


5 marca bieżącego roku na polskim rynku wydawniczym, ukaże się książka poświęcona legendarnej grupie Saxon. Autorem publikacji jest szanowany dziennikarz Martin Popoff. Deanim And Leather… będzie zawierać 264 strony (twarda oprawa) i skupi się głównie na pierwszej dekadzie istnienia formacji… ale nie tylko. Wydawnictwo można już nabyć w formie pre-ordera.

"Książka Denim and Leather: Historia Zespołu Saxon koncentruje się na złotej epoce w karierze zespołu – niesamowitej pierwszej dekadzie działalności Saxon. Saxon, Wheels of Steel, Strong Arm of the Law, Denim and Leather, Power & the Glory, Crusader, Innocence Is No Excuse, Rock the Nations i Destiny to osobne rozdziały, w których Popoff dekonstruuje każdą piosenkę z obu stron oryginalnego, winylowego wydania danej płyty, nie zapominając jednocześnie o bonusowych utworach i stronach B singli, a także o materiale koncertowym, w tym o ukochanym albumie The Eagle Has Landed" - zapowiadają wydawcy.

 

Komentarze