Zespół Helloween prezentuje nowy singiel

 


Zespół Helloween zaprezentował nowy singiel. Utwór nosi tytuł Fear Of The Fallen i jest drugim singlem promującym album Helloween, który ukaże się 18 czerwca.

 

 

"Helloween to jeden z najbardziej szanowanych zespołów metalowych i zarazem pionierzy niemieckiego melodyjnego speed metalu. Od 1984 roku występowali na wszystkich najważniejszych światowych festiwalach: Rock in Rio, Wacken, Loudpark w Japonii czy polskim Przystanku Woodstock (dla ponad pół miliona fanów). Przez ponad trzy dekady zespół koncertował na całym świecie między innymi z takimi tuzami jak Iron Maiden, Scorpions czy Ozzy Osbourne. Dyskografia Helloween składa się z 15 albumów studyjnych i 4 albumów live, a na swoim koncie mają 14 złotych i 6 platynowych płyt, których łączna sprzedaż to ponad 10 milionów. Albumy „Keeper Of The Seven Keys 1 & 2” zaliczane są do absolutnych kamieni milowych w historii power metalu" - informuje Mystic Production.

"Andi Deris, Michael Kiske, Michael Weikath, Kai Hansen, Markus Grosskopf, Sascha Gerstner i Dani Löble połączyli swoje siły podczas trasy koncertowej PUMPKINS UNITED WORLD TOUR i wówczas fani zaczęli prosić zespół o płytę zarejestrowaną w takim składzie. Życzenie fanów właśnie się spełnia!" - kontynuują wydawcy.

"Podczas nagrywania albumu użyto oryginalnego zestawu perkusyjnego nieżyjącego bębniarza zespołu, Ingo Schwichtenberga. Nagrań dokonano w studiu Hamburg Home (gdzie zarejestrowano starsze materiały Helloween, takie jak „Master Of The Rings”, „The Time Of The Oath” i „Better Than Raw”) pod okiem wieloletniego producenta zespołu, Charliego Bauerfeinda i Dennisa Warda, natomiast  ostateczny miks powstał w Valhalla Studios Ronalda Prenta (Iron Maiden, Def Leppard, Rammstein). Okładka albumu to obraz berlińskiego artysty Elirana Kantora - fani odnajdą na niej elementy związane z całą historią Helloween". 

Zespół Helloween zagra koncert w Polsce. Formacja razem z grupą Hammerfall wystąpi w naszym kraju 18 kwietnia 2022 roku w Katowicach (MCK). Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Podstawowa tracklista albumu:

01 - Out For The Glory

02 - Fear Of The Fallen     

03 - Best Time             

04 - Mass Pollution                 

05 - Angels                                  

06 - Rise Without Chains         

07 - Indestructible                     

08 - Robot King                        

09 - Cyanide                                 

10 - Down In The Dumps        

11 - Orbit                                        

12 – Skyfall

 

Bonus Mediabook & Vinyl:
01 - Golden Times                         
02 - Save My Hide                        
 
Bonus Earbook:
01 - Golden Times                         
02 - Save My Hide                        
03 - Pumpkins United    

 

Album można zamawiać pod tymi linkami:

Helloween "Helloween Earbook" https://bit.ly/39edK4Q

Helloween "Helloween LP GOLD" https://bit.ly/31hPqKQ

Helloween "Helloween LP BLACK" https://bit.ly/2P9VyCj

Helloween "Helloween LP PICTURE" https://bit.ly/3srb1wf

Helloween "Helloween" CD https://bit.ly/3feuBZ1

Helloween "Helloween 2CD Limited Edition" https://bit.ly/2PpMmtr

 

Komentarze