Adam Nowak i Akustyk Amigos prezentują singiel "Który jestem" [WIDEO]

 

Adam Nowak i Akustyk Amigos prezentują singiel "Który jestem", promujący płytę "Pół płyty".


Posłuchajcie nagrania: 

"Adam Nowak, gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości" - informują wydawcy.

"Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Martusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Na płycie Adam Nowak i Akustyk Amigos znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można się spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta" - - kontynuuje Wydawnictwo Agora. 

Album jest dostępny w sprzedaży na kulturalnysklep.plempik.com oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/muzyka/pol-plyty-nowak 

Komentarze