Tarja Turunen w Polsce: koncerty przeniesione na przyszły rok

 

Tarja Turunen - koncerty przeniesione na przyszły rok. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie, polskie koncerty Tarji zostają przeniesione na 2022 rok.Uwaga - wszystkie bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2021 roku, zachowują swoją ważność! Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.*

Metal Mind Productions

zaprasza:
TARJA
+
Serpentyne
Abakas

25.10.22 Kraków, Klub Studio
26.10.22 Wrocław, A2 - Centrum Koncertowe

Otwarcie bram: 19:00 Start: 19:30

Ceny biletów - przedsprzedaż / w dniu koncertu:
Kraków - stojące - 130 zł / 150 zł siedzące - 160 zł / 180 zł
Wrocław 130 zł / 150 zł

Bilety w sprzedaży na stronach:

 https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html
  (KOLEKCJONERSKIE)
 www.Eventim.pl

 www.ebilet.pl

 www.biletin.pl

Tarja Turunen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną. W 2006 roku Artystka zdecydowała się na karierę solową i zadebiutowała świątecznym albumem „Breath from Eternity”, który w samej tylko Finlandii sprzedał się w nakładzie ponad 30 000 kopii. Kolejnym sukcesem okazał się wydany w listopadzie 2007 roku krążek „My Winter Storm”, który już w pierwszym dniu sprzedaży osiągnął status złotej płyty, natomiast singiel „I Walk Alone” przez wiele tygodni zajmował najwyższe pozycje list przebojów w Finlandii oraz Niemczech. W 2010 roku ukazał się album „What Lies Beneath”. Tarja na swoich solowych wydawnictwach eksponuje emocje i cudowną atmosferę znaną z najlepszych krążków Nightwish. Rockową dyskografię artystki uzupełniają płyty o charakterze świątecznym i klasycznym. Tarja aktualnie promuje wydany w sierpniu 2019 album „In The Raw”.

* Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

 

Komentarze