Castle Party 2022: startuje sprzedaż biletów


Do sprzedaży trafiły już karnety na Castle Party 2022. Co zmieniło się w zasadach sprzedaży biletów?


Wydarzenie odbędzie się w Bolkowie w dniach 7-10 lipca 2022. Podano także pierwsze zespoły, które dołączyły do składu festiwalu. Zagrają:

New Model Army

Dom Zły

Blutengel

Dusseldorf

Electro Fear

Hocico

Kaelan Mikla

Massive Ego

Mord’A’Stigmata

Nosferatu

Nytt Land

Opowieść

She Past Away

Screaming Dead

Projekt Chanel

Psyclone Nine

Runika

 

Bilety na Castle Party 2022są już dostępne w sprzedaży. Cena karnetów do 5 grudnia br. będzie wynosić 350 zł, następnie wzrośnie do6 marca będzie wynosić 370 zł, do 3 lipca 390, a następnie 410 zł. Bilety na poszczególne dni festiwalu będą, jak zwykle do kupienia tylko przed wejściem na teren festiwalu i tylko karnet upoważnia do wejścia na czwartkowe koncerty na scenie parkowej. 

 Oto lista wybranych relacji z poprzednich lat:

Relacje 2019:

1.     Lord of the lost na CP: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/lord-of-lost-zagra-na-castle-party-2019.html

2.     Tyske Ludder: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/tyske-ludder-na-castle-party-2018-gleria.html

3.     Darkher: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/darkher-na-castle-party-2019-galeria.html

4.     Merciful Nuns: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/merciful-nuns-zagra-na-castle-party.html

5.     Dawn Of Ashes: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/dawn-of-ashes-zagra-na-castle-party.html

6.     Aeon Sable: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/aeon-sable-zagra-na-castle-party-2019.html

7.     Whispers in the shadows: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/whispers-in-shadow-zagra-na-castle.html

8.     Helroth: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/helroth-zagra-na-castle-party-2019.html

9.     Baśnia: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/basnia-na-castle-party-2019-galeria.html

10.                     DDA: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/dda-zagra-na-castle-party-2019-galeria.html

11.                     Agressiva 69: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/zespo-agressiva-69-zagra-na-castle.html

12.                       Żywiołak: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/zywioak-zagra-na-castle-party-2019.html

13.                       UK Decay: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/uk-decay-zagra-na-castle-party-2019.html

14.                       Solar Fake: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/solar-fake-zagra-na-castle-party-2019.html

15.                       Deathstars: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/deathstars-zagra-na-castle-party-2019.html

16.                       Blitzkrieg: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/blitzkrieg-zagra-na-castle-party-2019.html

17.                Dark Side Eons: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/dark-side-eons-na-castle-party-2019.html

18.                     God Module: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/god-module-zagra-na-castle-party-2019.html

19.                       Eivor: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/eivr-na-castle-party-3029-galeria.html

20.                       Solstafir: https://www.heavymetalandmore.pl/2019/07/solstafir-zagra-na-castle-party-2019.html

 

Relacje 2018:

1.      The Beauty of Gemina: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/the-beauty-of-gemina-na-castle-party.html

2.      Samael: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/08/samael-zagra-na-wacken-open-air-2018.html

3.      Department: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/department-na-castle-party-2018-galeria.html

4.      Escape With Romeo: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/escape-with-romeo-na-castle-party-2018.html

5.      Traitrs: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/traitrs-na-castle-party-2018-galeria.html

6.      Gothminister: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/gothminister-na-castle-party-2018.html

7.      The Coffinshakers: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/the-coffinskahers-na-castle-party-2018.html

8.      Made in Poland: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/made-in-poland-na-castle-party-2018.html

9.      Art of Illusion: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/art-of-illusion-na-castle-party-2018.html

10. Agonoize: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/agonoize-na-castle-party-2018-galeria.html

11. Theatre of hate: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/theatre-of-hate-na-castle-party-2018.html

12. Grausame Tochter: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/grausame-tochter-na-castle-party-2018.html

13. Vulture Industries: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/vulture-industries-na-castle-party-2018.html

14. Leśne Licho: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/lesne-licho-na-castle-party-2018-galeria.html

15. Samael: https://www.heavymetalandmore.pl/2018/07/samael-na-castle-party-2018-galeria.html

 

 

 

 

 

Komentarze