Nightwish w Polsce: koncert będzie przeniesiony na nowy termin

 

 Przez pandemię koronawirusa, nie dojdzie do skutku część koncertów z zaplanowanej na przełom listopada i grudnia 2021 roku trasy koncertowej Nightwish. Koncerty, które nie mogą się odbyć ze względu na różne ograniczenia, zostaną przeniesione na nowe terminy. Data koncertu w Polsce zostanie ogłoszona wkrótce!


Ze względu na ograniczenia związane z Covid-19, musieliśmy przełożyć pozostałe terminy europejskich tras koncertowych na 2022, a nowe daty ogłosimy tak szybko, jak to możliwe. Zachowajcie swoje bilety! Serdecznie dziękujemy za cierpliwość w tych szczególnych czasach i mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce!

Nightwish

 

O nowym terminie koncertu w Arenie Gliwice, jak i wszelkich innych kwestiach organizacyjnych, poinformujemy Was już niebawem. Dziękujemy za cierpliwość.

 

WYMIANA:

Bilety na przełożony koncert Nightwish można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Mystic Coalition. Vouchery będą ważne przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

 

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. 

 

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

 

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

 

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieciach Eventim lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

 

Do zobaczenia w 2022 roku! 

Komentarze