Nightwish w Polsce: znamy nowy termin koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]Nightwish zagra w Gliwicach 14 grudnia 2022 roku. Gościem specjalnym będzie grupa Beast In Black. 


"Trasa koncertowa Nightwish, promująca album "Human. :II: Nature.", nie mogła się odbyć zgodnie z planem ze względu na pandemię, ale już wiemy, kiedy nadrobimy zaległości – fińska grupa wystąpi w Gliwicach w grudniu przyszłego roku.

Dziękujemy Wam za okazaną cierpliwość i doceniamy to, że zachowaliście bilety na koncert! Z ogromną przyjemnością, jak i nadzieją na jego powodzenie, ogłaszamy nowy termin koncertu Nightwish w Polsce" - mówią organizatorzy.

Na występ fińskiej legendy symfonicznego metalu zapraszamy 14 grudnia 2022 roku do Areny Gliwice. Gościem specjalnym będzie grupa Beast In Black, promująca obecnie album „Dark Connection” (2021, Nuclear Blast Records), a w roli supportu zagra Turmion Kätilöt.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowym terminie koncertu. Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek pozostaje możliwe w miejscu ich zakupu. 

Bilety są ponownie dostępne na:
KNOCK OUT MUSIC STORE (bilety kolekcjonerskie na płytę)
eBILET.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
EVENTIM.pl (bilety na sektory oraz na płytę) 

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions,Mystic Production i B90.

Komentarze