Zespół Symbolical powraca z nowym wydawnictwem


Po trzech latach powraca zespół SYMBOLICAL!

 

Zespół Symbolical na 25 grudnia 2021 roku zaplanował premierę nowego wydawnictwa - EP-ki zatytułowanej „Igne”. "Będzie to pierwsza część trylogii, a jej kolejne dwie części ujrzą światło dzienne w 2022 roku. Lirycznie materiał ten opowiada historię narodzin Jezusa. Na „Igne” Maryja rodzi Jezusa Antychrysta i skazuje świat na zagładę. Muzycznie jest to kontynuacja brzmienia z ich poprzednich wydawnictw: „Collapse in Agony” (2015) i „Allegory of Death” (2018)" - zapowiadają wydawcy.

 

Komentarz zespołu: „Chcieliśmy aby zawrzeć w tej formule trzech piosenek całą istotę Symbolical. Wściekłość i piękno to nasze ulubione uczucia. Uwielbiamy targać uczuciami słuchacza. Myślimy że EPka w całości zaskoczy niejedną osobę".

 

Materiał na płytę został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w JNS Studio przez Pawła Janosa. Proces rejestracji partii wokalnych nadzorował Arnaud Ménardw Sicarius Productions, który w przeszłości współpracował między innymi z Luca Turilli's Rhapsody. Okładka płyty to obraz Williama Blake'a „Judas go zdradza”. Za teksty na płycie odpowiada Karol „Charles” Goździk (były basista zespołu Symbolical).

Tracklista:
1. The Call of Nazareth
2. Epiphany & Revival
3. Disciple of Death 

Skład zespołu:

Paweł "Cymer" Cymerman - gitara, wokal
Konrad "Sloq" Słoczyński - gitara 
Dariusz "Daray" Brzozowski - perkusja
Łukasz "Lukas" Matyja - bas

Komentarze