ACCEPT w Polsce: znamy nową datę koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 


Accept zagra jedyny koncert w Polsce 1 lutego 2023 roku w warszawskim klubie Progresja. Informacje o supportach podamy wkrótce.

Wszystkie bilety zakupione na koncert Accept zachowują swoją ważność na występ zespołu w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. *

Metal Mind Productions
Zaprasza

ACCEPT
+
support

1.02.2023
Warszawa, Progresja

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/145,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
http://www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

ACCEPT od dziesięcioleci grają klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem nazwanym „Too Mean To Die” po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi! Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

ACCEPT to:
Wolf Hoffmann – gitara
Mark Tornillo – wokal
Uwe Lulis – gitara
Philip Shouse – gitara
Martin Motnik – gitara basowa
Christopher Williams – perkusja

*Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy. 

Komentarze