Arcturus w Polsce: koncerty są odwołane

 

Koncerty zespołu Arcturus w naszym kraju są odwołane. Formacja razem z Iotunn w roli supportu, mieli wystąpić w Polsce kolejno: 25 stycznia w gdańskim Drizzly Grizzly, a następnie 26 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce. 

 Oto oświadczenie organizatorów:

W związku z powyższą zmianą, możliwość dokonywania zwrotów i wymiany biletów jest już dostępna w miejscu ich zakupu. 

 

WYMIANA:
Bilety na koncerty można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

 

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

 

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

 

ZWROT:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia. 


Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione w bileterii Drizzly Grizzly, proszone są o wysłanie niezbędnych danych do przeprowadzenia zwrotów (imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia) na: kontakt@drizzlygrizzly.pl. Zwroty realizujemy w ciągu 180 dni od daty przeniesienia koncertu na konto, z którego bilety zostały zakupione. 

Komentarze