Impact Festival w Krakowie: bilety trafiły do przedsprzedaży

 

Bilety na Impact Festival 2022 trafiły do przedsprzedaży. Wydarzenie odbędzie się 6 lipca przyszłego roku w krakowskiej Tauron Arenie. Podczas wydarzenia wystąpią: Five Finger Death Punch, Black Label Society i Hollywood Undead. Na festiwal zaprasza Live Nation Polska.


FIVE FINGER DEATH PUNCH mają na swoim koncie ponad 7,6 miliarda streamów, 3 miliardy wyświetleń wideo i nadal biją rekordy na całym świecie. Zespół zajmuje drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hard rockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice. Grupa ma na koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 i 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat
- informuje Ticketmaster Polska.

Muzyka Black Label Society to studium adrenaliny, wściekłości i szczerych emocji, które odgrywają wyjątkową rolę w życiu każdego fana formacji. Grupa tworzy hymny, które pasują zarówno do zabawy jak i przeżywania wielkich życiowych tragedii. Hollywood Undead od 2005r. nieprzerwanie dąży do dominacji głównego nurtu muzycznego i stara się zyskać status nowoczesnego zespołu z ogromnymi sukcesami! Grupa przeciwstawia się stylistycznym granicom, poruszając się między rapem, rockiem i muzyką elektroniczną - kontynuuje bileteria.

Przedsprzedaż biletów Ticketmaster Presale trwa tylko do jutra, do godz. 11:00. Nie zwlekaj!


Komentarze