MESSA i Wyatt E. zagrają dwa koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 

Zespoły Messa i Wyatt E. zagrają dwa koncerty w Polsce. Formacje wystąpią kolejno: 26 kwietnia 2022 roku w Gdańsku (Drizzly Grizzly) oraz 27 kwietnia w Warszawie (Hydrozagadka).


"Messa oznacza po włosku "mszę", a koncerty grupy to zdecydowanie doświadczenie godne tego tytułu. Doom metal z elementami ambientu, rock’n’rolla i przepięknym wokalem Sary Bianchin to pewnego rodzaju muzyczny obrządek, którego nie sposób przegapić. Przed przyszłoroczną trasą koncertową zespół pokaże światu swój najnowszy album „Close” (Svart Records). Pierwszego utworu z tego wydawnictwa - „Pilgrim” można już posłuchać m.in. na Spotify" - informuje Knock Out Productions.

"Wyatt E. to enigmatyczny duet, pochodzący oryginalnie z Izraela. Muzyczną bazę artystów stanowi drone i doom, a dodatkiem jest wielobarwna, lekko noise'owa elektronika. Kompozycje muzyków są w większości długie i hipnotyzują słuchacza. Debiutancki album studyjny Wyatt E. ukazał się w 2017 roku nakładem Shalosh Cult. Nowe wydawnictwo duetu zostało zapowiedziane na przyszły rok, nie ujawniono jednak dokładnego terminu jego premiery" - kontynuują organizatorzy.

 

Bilety na kwietniowe koncerty zespołów są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) oraz https://tickets.drizzlygrizzly.pl (tylko Gdańsk)

Komentarze