Zdobądź Arnolda Schwarzeneggera, jako dowódcę swojego czołgu w World Of Tanks!

 

„Chodź ze mną, jeśli chcesz… wygrać!” - Arnold Schwarzenegger jako dowódca czołgów w World of Tanks. Jak zdobyć legendarnego bohatera kina akcji w grze?

Wargaming, twórcy i wydawcy popularnego na całym świecie World of Tanks, mają przyjemność poinformować o szczegółach tegorocznych operacji świątecznych.

Zabawa rozpocznie się już 9 grudnia 2021 i potrwa do 10 stycznia 2022. Początek świąt w grze zaczyna się jak zawsze w garażu i tam będzie czekał na graczy pierwszy prezent – nowy amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III. Wraz z nim, codziennie dostaniemy jedną misję, w całości będzie ich 32. Po ukończeniu 27. z nich otrzymamy samego Arnolda Schwarzeneggera jako dowódcę do gry. Co ważne, kwestie dialogowe nagrywał sam legendarny aktor, wiele z nich będzie odzwierciedlało jego najbardziej kultowe cytaty. Biorąc pod uwagę dokonania naszego bohatera będzie on wyposażony w 3 umiejętności – szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni. Wykonanie misji będzie jedyną drogą na zdobycie Arnolda Schwarzeneggera. Jest również specjalny styl 2D na czołgi nawiązujący do legendarnego aktora.

Za każde wykonane zadanie gracze będą otrzymywać małe pudełka i świąteczne znaczki. Pudełka zawierają skorupki, z których wykonamy świąteczne dekoracje w specjalnym urządzeniu o nazwie „zderzacz”. Niektóre z nich będą nawiązywać do kariery Arnolda, także miłośnicy wszelakiego rodzaju „easter eggów” powinni być wyjątkowo czujni. Im więcej dekorujemy tym bardziej wzrasta świąteczna atmosfera, dostajemy rozmaite nagrody, a za pomocą znaczków możemy wysyłać pudełka swoim przyjaciołom w grze. Dobroć popłaca, gdyż wymiana prezentów przyniesie nagrody specjalne!

“World of Tanks udowadnia lepiej niż cokolwiek innego, że nic nie jest poza zasięgiem dla osoby, która ma determinację i wolę ich zdobycia,” podkreśla Arnold Schwarzenegger, ambasador World of Tanks. „Dowódcy! Odpalcie silniki swoich czołgów i nie przegapcie ani momentu z operacji świątecznych!”

„Jesteśmy szczęśliwi ponad wszelkie wyobrażenie, że Arnold Schwarzenegger dołączył do tegorocznych świątecznych operacji w World of Tanks. Nie muszę dodawać, że było to marzenie wielu naszych graczy,” dodaje Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Wisienką na torcie jest specjalna ścieżka dźwiękowa towarzysząca całemu wydarzeniu, która jeszcze mocnie podkreśli wyjątkowość świątecznych chwil.


Komentarze