mBank gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

 

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra już po raz 30., do akcji po raz piąty dołączył także mBank. 

 

30 stycznia 2022 roku Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W ciągu 29 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld zł  i kupiła ponad 67 300 urządzeń. mBank jest partnerem Fundacji WOŚP już od 5 lat. W tym czasie wspólnie z klientami wsparł cele styczniowych kwotą prawie 70 mln zł. 

 

"Przy obsługiwanych przez bank Finałach, pracowało ponad 4 tys. pracowników banku, a klienci zamówili ok. 111 tys. specjalnych kart projektowanych co roku przez Jurka Owsiaka. mBank przekazał też na akcje charytatywne WOŚP część swojej kolekcji dzieł sztuki" - imnformuje rzecznik prasowy Fundacji.


Z okazji tegorocznego Finału mBank przygotował:

 1. Kolejną kolekcjonerską kartę zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka w limitowanej edycji 50 tys. sztuk. Można ją zamawiać od 10 stycznia br. bezpłatnie w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym. W tym roku karta może być nie tylko plastikowa, ale też w wersji eko – całkowicie mobilna! Dodatkowo, po raz pierwszy karty plastikowe posiadają specjalny efekt, dzięki któremu karta zmienia kolor pod wpływem światła.

 

2. Akcję 100 000 zł od mBanku każdego dnia, jeżeli danego dnia będzie co najmniej 100 wpłat na Orkiestrę za pośrednictwem mBanku. Akcja Zaczyna się 11 stycznia br. i potrwa aż do Finału. Dzięki niej bank łącznie może przekazać dodatkowo na rzecz WOŚP aż 2 mln złotych. 

 

3. Możliwość wsparcia WOŚP dzięki mLeasingowi. Od 20 stycznia wystarczy zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym filtrem, opublikować je na Instagramie lub Facebooku z hasztagiem #GramyRazem2022, a mLeasing przekaże na rzecz 30. Finału WOŚP 10 zł. Także w dzień Finału w 38 miastach w Polsce będzie można zrobić sobie specjalne zdjęcie z Jurkiem, które zostanie wysłane na nr telefonu. Za każde zdjęcie udostępnione z hasztagiem #GramyRazem2022, mLeasing przekaże 10 zł. 

 

4. Ułatwienia, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie wesprzeć cel 30. Finału:

W aplikacji mobilnej mBanku na Android, a także w aplikacji na iOS pojawi się specjalne serce do szybkich wpłat oraz specjalny przycisk w serwisie transakcyjnym dla osób logujących się do banku na komputerach.

Na stronie mBank.pl/WOŚP bank wspólnie z Paynow – innowacyjnym narzędziem płatniczym – uruchomił bramkę do wpłat on-line w różnej formie. To rozwiązanie, które bank udostępni po raz drugi. Wpłaty bramką Paynow możliwe są również na stronie WOŚP wpłacam.wosp.org.pl. W poprzednim Finale przez bramkę Paynow przeszło ponad 100 tys. transakcji o wartości ponad 5,5 mln zł.

W placówkach w całej Polsce pojawią się terminale, dzięki którym pieniądze będzie można wpłacić kartą. Bank przekazał też ponad 830 terminali płatniczych, z którymi będą kwestować wolontariusze WOŚP w dniu Finału. Wolontariusze dodatkowo otrzymają 120 tys. plecaków, które pomogą im podczas kwesty.


Dodatkowo bank prowadzi działania w ciągu roku:

Akcję promocyjną dla przedsiębiorstw. Każdy klient, który otworzy rachunek korporacyjny w okresie od stycznia do lutego 2022 r., może zrobić coś dobrego i wesprzeć Orkiestrę. Wszystkie opłaty za rachunki od stycznia do czerwca mBank przekaże na konto Fundacji. Dotąd nasi przedsiębiorcy przekazali już ponad 477 tys. zł.

Akcja wspieraj WOŚP przez cały rok dla klientów mBanku. Dzięki specjalnej opcji w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym klienci mogą wspierać cel WOŚP przez cały rok na dwa sposoby: drobną kwotą po każdej płatności lub stałą kwotą co miesiąc. W 2021 roku klienci wpłacili łącznie ponad 2,2 mln zł.

 

 

Komentarze