Gojira przekłada koncerty w Polsce

 

 Gojira przekłada trasę koncertową ze względu na sytuację epidemiologiczną.


"Jak na pewno wiecie, ze względu na gwałtowny wzrost zakażeń spowodowanych nowym wariantem SARS-CoV-2 w wielu krajach Europy wprowadzane są nowe restrykcje związane z podróżowaniem i imprezami masowymi. Gojira przenosi więc pierwszą część swojej trasy koncertowej – w tym Wrocław i Kraków – na inny termin. Szczegóły wkrótce" - informują organizatorzy.

"Nie możemy się doczekać, by sprawdzić moc albumu „Fortitude” na żywo, ale jeszcze nie tym razem. Koncerty z pierwszej części trasy Francuzów zostaną przeniesiona na inne daty, które podamy niezwłocznie, gdy tylko zostaną ustalone. Na pewno zobaczycie zespół jeszcze w tym roku" - kontynuuje Knock Out Productions.

 

Oto oficjalne oświadczenie grupy:

 

Z powodu obecnych restrykcji covidowych obowiązujących w Europie, niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć pierwszy etap europejskiej trasy GOJIRA, który miał się rozpocząć 17 stycznia 2022 roku w Helsinkach, a zakończyć 9 lutego 2022 roku w Bordeaux. Obecnie pracujemy nad zmianą terminów wszystkich przełożonych koncertów i planujemy wkrótce ogłosić nowy harmonogram.

 

Prosimy o zachowanie biletów. Zachowają ważność na nowe daty, które zostaną wkrótce opublikowane. Zanim się obejrzycie, będziemy znowu razem, by doświadczyć uzdrawiającej mocy muzyki na żywo. 

 

Doceniamy Waszą cierpliwość i zrozumienie.
Bądźcie bezpieczni i zdrowi.

 

Gojira

 

WYMIANA:
Bilety na przełożone koncerty można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Mystic Coalition. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.


W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z  adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

 

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

 

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci Eventim lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany biletów.

Komentarze