Me And That Man pezentuje nowy teledysk

 

Me And That Man opublikowali nowy teledysk. Utwór nosi tytuł „Blues And Cocaine". Zobaczcie naganie:


O utworze tak mówi lider zespołu, Adam Nergal Darski:

„Blues and Cocaine” to chyba NAJBARDZIEJ kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące - myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt „polityczne” jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Graves’a za mikrofonem”.

 

Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” i jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Album uplasował się na 7 pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu.

Wydawnictwo, w tym limitowaną dostępną tylko w sklepie Mystic Production wersję mediabook z autografem Nergala, można kupić TUTAJ.


Album, podobnie jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc. Na płycie po raz kolejny nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – między innymi: Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve „Abbath” Eikemo (Immortal, Abbath).

O nowym albumie tak mówi Nergal:

„Znowu zaczynamy! Do współpracy przy tych kilku wyjątkowych utworach, nad którymi ja i moja polsko–włosko-ukraińska ekipa pracowaliśmy przez ostatnie 18 lat miesięcy, zwerbowałem najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o ciężkie granie. Po raz kolejny wynik finalny jest niesamowity, a gościnne występy bardzo inspirujące! Dziękuję Wam, Przyjaciele - Abbath, Alissa, Amalie, Anders, Blaze, Chris G, Chris H, David, Devin, Douglas, Frank, Gary, Hank, Jeff, Kris, M.Goore, Michale, Ralf i Randy. Kto wie, kiedy wszyscy spotkamy się, żeby zagrać te utwory na żywo, ale zrobię co w mojej mocy, aby tak się stało! Miłej zabawy!”

 

Po przebojowym i chwytliwym „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”, Me And That Man prezentuje teraz zupełnie nowe oblicze: otwierający całość „Black Hearse Cadillac” to złowieszczy początek tej piekielnej podróży przez mroczne pustynne pejzaże dźwiękowe. „Under The Spell” (z wokalem Mary Goore) przywołuje atmosferę spaghetti westernu. Utwory takie jak „Witches Don't Fall in Love” (Kristoffer Rygg/Ulver), rockowy „Blues & Cocaine” (Michale Graves) i tajemnicze „Goodbye” (Alissa White-Gluz), ukazują ogromną różnorodność i nieprzewidywalność płyty. Na albumie nie zabrakło także bardziej uduchowionych kompozycji, takich jak znany już singiel „Angel of Light” z urzekającym głosem Myrkur.


Szczegółowa tracklista oraz lista gości „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” przedstawia się następująco:

1. Black Hearse Cadillac (feat. Hank Von Hell, Anders Odden)

2. Under the Spell (feat. Mary Goore)

3. All Hope Has Gone (feat. Blaze Bayley, Gary Holt, Jeff Mantas Dunn)

4. Witches Don't Fall in Love (feat. Kristoffer Rygg)

5. Losing My Blues (feat. Olve Abbath Eikemo, Frank The Baptist, Chris Holmes)

6. Coldest Day in Hell (feat Ralf Gyllenhammar, Douglas Blair)

7. Year of the Snake (feat. David Vincent)

8. Blues & Cocaine (feat. Michale Graves)

9. Silver Halide Echoes (feat. Randy Blythe)

10. Goodbye (feat. Alissa White-Gluz, Devin Townsend)

11. Angel of Light (feat. Myrkur)

12. Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis)

Już 13 stycznia rozpoczyna się polska trasa koncertowa Me And That Man z udziałem Johna Portera, która obejmie następujące miasta:


13.01 Tczew – CkiS

14.01 Goleniów - GDK

15.01 Wrocław – Stary Klasztor

16.01 Płock - POKiS

20.01 Katowice – P23

21.01 Kraków – Hype Park

22.01 Warszawa - Progresja

23.01 Białystok  - Zmiana Klimatu

 

Komentarze