Sabaton zaprezentował nowy singiel

 

Sabaton zaprezentował nowy singiel. Zobaczcie teledysk do utworu "Soldiers Of Heaven".


"Jednym z najbardziej budzących lęk frontów I Wojny Światowej był z całą pewnością front alpejski, który obejmował liczne bitwy na granicy Austro-Węgier i Włoch. Wysoko w Alpach żołnierze walczyli w bardzo ekstremalnych warunkach. Podczas „białej wojny” wielu z nich zamarzło na śmierć lub zostało pogrzebanych przez lawiny. Ich zwłoki pozostają pod śniegiem do dziś" - informują wydawcy, czyli Mystic Productions.

Szwedzi z Sabaton postanowili przybliżyć tę tematykę w swoim najnowszym utworze, zatytułowanym „Soldier Of Heaven”.

O utworze mówi basista Pär Sundström:

„Oto kolejny singiel, który pokazuje dużą różnorodność naszego nowego albumu. Już w trakcie nagrań wiedzieliśmy, że „Soldier Of Heaven” to jeden z najbardziej przebojowych, jeśli chodzi o melodię utworów na albumie i że stanie się on nieodzownym elementem naszej koncertowej setlisty”.


„Soldier Of Heaven” jest drugim singlem, który zapowiada dziesiąty studyjny album formacji. Wydawnictwo zatytułowane  „The War To End All Wars” ukaże się 4 marca. Jest do nabycia w kilku formatach, w tym na białej kasecie magnetofonowej oraz na czerwonym winylu, które to dostępne są tylko i wyłącznie na stronie Mystic.pl TUTAJ. Na album składa się 11 premierowych kompozycji:

01. Sarajevo
02. Stormtroopers
03. Dreadnought
04. The Unkillable Soldier
05. Soldier Of Heaven
06. Hellfighters
07. Race To The Sea
08. Lady Of The Dark
09. The Valley Of Death
10. Christmas Truce
11. Versailles


Komentarze