Zespół Symbolical wydał nową EP-kę

 

25 grudnia 2021 roku zespół Symbolical wydał nowe wydawnictwo. EP-ka zatytułowana Igne zawiera trzy nowe utwory.


"Lirycznie materiał ten opowiada historię narodzin Jezusa. Na „Igne” Maryja rodzi Jezusa Antychrysta i skazuje świat na zagładę. Muzycznie jest to kontynuacja brzmienia z ich poprzednich wydawnictw: „Collapse in Agony” (2015) i „Allegory of Death” (2018)" - informują wydawcy.

Płyta ukazała się w formacie cyfrowym i jest dostępna do odsłuchu na najpopularniejszych platformach streamingowych  https://frontl.ink/d2rydwg 
oraz na kanale Death Metal Promotion 
 https://youtu.be/UdA-Zr1yqSk

Materiał na nośniku fizycznym jest dostępny na CD i można go kupić za pośrednictwem platformy Bandcamp oraz wytwórni Sarcophagus Records

Komentarz zespołu: „Chcieliśmy aby zawrzeć w tej formule trzech piosenek całą istotę Symbolical. Wściekłość i piękno to nasze ulubione uczucia. Uwielbiamy targać uczuciami słuchacza. Myślimy że EPka w całości zaskoczy niejedną osobę".

"Materiał na płytę został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w JNS Studioprzez Pawła Janosa. Proces rejestracji partii wokalnych nadzorował Arnaud Ménardw Sicarius Productions, który w przeszłości współpracował między innymi z Luca Turilli's Rhapsody. Okładka płyty to obraz William'a Blake'a „Judas go zdradza”. Za teksty na płycie odpowiada Karol „Charles” Goździk (były basista zespołu Symbolical)" - kontunuują wydawcy.

Tracklista:
1. The Call of Nazareth
2. Epiphany & Revival
3. Disciple of Death

Skład zespołu:

Paweł "Cymer" Cymerman - gitara, wokal
Konrad "Sloq" Słoczyński - gitara 
Dariusz "Daray" Brzozowski - perkusja
Łukasz "Lukas" Matyja - bas

 

Komentarze