Koncert Helloween w Polsce jest przełożony [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 

W związku z trwającą pandemią i restrykcjami w Europie zespół Helloween zmuszony został do przeniesienia swojej trasy koncertowej. Wydarzenie odbędzie się 18 września 2022 roku w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach! Będzie to specjalny koncert pod szyldem „UNITED FORCES 2022” - u boku Helloween pojawi się też power metalowa formacja HammerFall. ilety w sprzedaży!Uwaga! Wejściówki zakupione na poprzedni termin zachowują ważność *

Metal Mind Productions
zaprasza

HELLOWEEN
+
HAMMERFALL

18.09.2022

Katowice, MCK

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
160 zł przedsprzedaż / 180 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:
 https://shop.metalmind.com.pl/134,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
 www.eventim.pl
 www.ebilet.pl
 www.biletin.pl

* Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w kwietniu br. zachowują swoją ważność na występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ Helloween.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.


 

Komentarze