Sign Of Death wyda EP-kę zatytułowaną "Revival" [DATA,OKŁADKA, LISTA UTWORÓW]

fot. materiały promocyjne
 

20 lutego 2022 roku, formacja Sign Of Death, wyda debiutancką EPkę zatytułowaną “Revival". Wydawnictwo można zamawiać w pre-orderze na Bandcampie.

 

"SIGN OF DEATH to dość młoda thrash metalowa kapela na niemieckiej scenie i została założona w lutym 2019 roku przez Oskara Zająca (gitara), Giannisa (gitara) oraz Georga (wokal), a następnie do składu dołączył Paweł (perkusja) i Klaus (bas), którego po kilku miesiącach zastąpił Rene. Przez następny rok w zespole następowały zmiany personalne i od kwietnia 2020 roku Oskar i Giannis pozostali jedynymi członkami zespołu. W końcu na początku 2021 roku dołączył nowy perkusista Puggy, a pozycję basisty objął Klaus" - przedstawiają zespół wydawcy.

W październiku 2021 roku zespół wszedł do studia aby nagrać swojąpierwszą EP-kę. Materiał został zarejestrowany w studiu Empire jesienią 2021 roku przy współpracy z Rolfem Munkesem z Crematory, który jest również odpowiedzialny za miks i mastering całego wydawnictwa. Autorek okładki jest Georgi Georgiev z Moon Ring Design.

 

Tracklista:

1. War of minds

2. No compromise

3. I see my death

4. Hopes and dreams

5. Lost (bonus)

 


 

Komentarze