Nocny Kochanek i Avatar zagrają przed Sabaton w Krakowie

 

 28 sierpnia 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie zagra zespół Sabaton. Dzisiaj poznaliśmy zespoły, które zagrają przed gwiazdą wieczoru - będą to Avatar oraz Nocny Kochanek.


"Występy Sabaton to muzyczna podróż w trudne i podniosłe fragmenty historii, uzupełniona o rozbudowaną produkcję sceniczną, którą doceniają i uwielbiają fani. Tegoroczną wizytę zespołu w naszym kraju urozmaicą także wyjątkowi goście: Nocny Kochanek oraz Avatar" - zapowiadają organizatorzy wydarzenia - agencja koncertowa Knock Out Productions.


"Grupę Nocny Kochanek zna w Polsce prawie każdy, nawet jeśli nie śledzi na bieżąco polskiej sceny metalowej. Jaką receptę na sukces mają muzycy? Prostą i niemiłosiernie skuteczną – świetny heavy metalowy podkład, kapitalny wokal oraz prześmiewcze teksty.
Drugim gościem Sabaton będą nie mniej popularni Szwedzi z zespołu Avatar. Grupa dołączy do składu trasy, by promować swój ósmy album studyjny - "Hunter Gatherer", który ukazał się w 2020 roku nakładem Century Media Records. Tego wieczoru nie może Was tam zabraknąć!" - kontynuują organizatorzy.


Do zobaczenia już 23 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie. Przedsprzedaż biletów na koncert trwa na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

 

Komentarze