Zespół Chemia zapowiada spotkanie z fanami w Warszawie

 


Metal Mind Productions, Strefa Music Art. i Winylowa zapraszają 28 kwietnia na godzinę 19:15 na spotkanie z zespołem Chemia. Porozmawiamy o nowej płycie - „Something To Believe In”, koncertach, planach i inspiracjach!Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/499246455036942

"Najnowsze wydawnictwo grupy – „Something To Believe In” – ukaże się 29  kwietnia 2022 roku. Na płytę składa się dziesięć rockowych kompozycji,  najlepszych w karierze Chemii. Za brzmienie albumu odpowiada producent  Andy Taylor, gitarzysta i kompozytor znany ze współpracy z Duran Duran,  The Almighty, Robertem Palmerem i Rodem Stewartem. Taylor jest również  autorem wszystkich znajdujących się na krążku tekstów" - informuje wydawca, firma Metal Mind Productions.

"Single „Modern Times”, „Angina”, „The Widows Soul" i „New Romance"  znalazły uznanie wśród fanów, a radiostacje dodały je do stałych  playlist. Na początku 2022 roku zespół rozpoczął współpracę z Odyssey  Music Network (Apocalyptica, Royal Republic, Asaf Avidan)" - kontynuują wydawcy.

Komentarze