MONO INC zagrali koncert w Warszawie [RELACJA + ZDJĘCIA]

Mono Inc w Progresji / fot. Paulina Łyszko

 

18 czerwca 2022 roku zespół MONO INC zagrał koncert w Warszawie. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

 

W sobotę – 18 czerwca br. – formacja MONO INC zagrała pierwszy koncert w Polsce. Grupa wystąpiła w warszawskiej Progresji. Podczas tego energetycznego, kameralnego show, fani usłyszeli .m.in. utwory: Louder Than Hell, The Book Of Fire, Funeral Song, Symphony Of Pain, Gothic Queen, The Banks Of Eden, Boatman, Arabia, Where The Raven Flies, Get Some Sleep oraz After The War. Na pierwszy bis zespół wykonał: Welcome to Hell oraz Voices of Doom. Podczas bisu numer dwa wybrzmiały Kein weg zu weit oraz Children of the Dark! W międzyczasie nie zabrakło oczywiście fantastycznego solo perkusyjnego w wykonaniu Kathy Mii! 

 

Muzycy byli w wyśmienitej formie, a fani zrewanżowali się doskonałym przyjęciem grupy! Słowem, atmosfera była gorąca i nie mam na myśli pogody! Był to jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam. Był to pierwszy show MONO INC w Polsce, ale zespół obiecał, że nie ostatni!

Galeria zdjęć (fot. Paulina Łyszko):  
Komentarze