Zespół SCHIZMA prezentuje drugi singiel zapowiadający nowy album

 

fot. materiały promocyjne

Zespół SCHIZMA na początku roku zapowiedział swój pierwszy od 13 lat studyjny album i podzielił się z fanami singlem singlem "Coraz Dalej". Grupa niedawno podzieliła się nowym singlem - utworem „Tylko i aż tyle". Zobaczcie teledysk stworzony do numeru.

Płyta "Upadek" ukaże się 17 lutego nakładem wydawnictwa Piranha Music. Za brzmienie odpowiedzialny jest Szymon Grodzki (Invent-Sound Studio), natomiast okładkę oraz całą oprawę graficzną wydawnictwa zaprojektował Tomasz Dzimira.
    .

„Zespół powstał w Bydgoszczy w 1990 roku i mimo wielu zmian w składzie działa aktywnie do dziś, mając na koncie kilka wydawnictw, które bez wątpienia można uznać za kamienie milowe polskiej sceny HC. Ich ostatni pełny album, "Whatever It Takes, Whatever It Wrecks", ukazał się w 2010 roku i był dla zespołu nowym otwarciem w odświeżonym składzie. Od tego czasu Schizma wydała jeszcze 2 świetnie przyjęte EPki "Dla Was" (2013) i "O Nas" (2017), na których powrócili do szczerych, zaangażowanych tekstów w języku polskim. "Upadek" to 12 nowych utworów będących naturalną kontynuacją dwóch wspomnianych EPek, jednak nie zabranie tu świeżych muzycznych patentów i nowej dawki frustracji na otaczający nas świat" - informują wydawcy. 


Komentarze