Megadeth w Polsce: bilety w sprzedaży


 

23 lipca 2023 roku w katowickim Spodku odbędzie się Triple Thrash Triumph, którego gwiazdą wieczoru będzie formacja Megadeth. Od dziś bilety są dostępne w sprzedaży.

„Nigdy nie byli najbardziej popularnym, najbardziej ekstremalnym ani najzabawniejszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Ale prawdopodobnie są najciężej pracującym i najbardziej konsekwentnym, więc tylko oni po czterech dekadach na scenie nagrywają tak fantastyczne albumy, jak wydany w 2022 r. „The Sick, the Dying... and the Dead!”. Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zagrać wam swoją symfonię zniszczenia" - zachęcają organizatorzy - Mystic Coalition.


Wydarzenie odbędzie się w Katowicach już 23 lipca br. Nazwy pozostałych grup, którzy pojawią się na Triple Thrash Triumph, podamy do wiadomości w najbliższych tygodniach.


Bilety trafią do sprzedaży od dziś, od godz. 10.00. Będzie je można nabyć na stronie www.mysticcoalition.com (bilety kolekcjonerskie) oraz za pośrednictwem serwisu eBilet: www.ebilet.pl.Komentarze