Bullet For My Valentine zagra na Pol'And Rock Festival 2023

 

fot. materiały promocyjne

Bullet for My Valentine zagra podczas Pol'And Rock Festival 2023!
 
"Bullet Form My Valentine jest pełen krzykliwych solówek i mocarnych riffów, które zachwycą zarówno starych, jak i nowych fanów. Czerpią garściami z twórczości metalowych zespołów lat 80., mieszając te inspiracje z punkowymi nutami, by uwolnić ciężkie, mroczne rockowe brzmienie wpisane w melodyjne utwory" - określają formację organizatorzy, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


„W 2021 muzycy z Bridgend wypuścili swój 7 album zatytułowany Bullet for My Valentine, który skierował zespół na nowe tory muzycznej podróży. To ich najbardziej odważny projekt do tej pory, w którym - jak przyznaje sam Tuck, lider zespołu - proporcje agresywnego i czystego wokalu zostały zaburzone, co sprawia, że kawałki zyskały jeszcze na intensywności i drapieżności" - kontynuuje WOŚP.


29. Najpiękniejszy Festiwal Świata, czyli Pol'And Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno (w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest oczywiście darmowy i niebiletowany. 
 
Poza Bullet for My Valentine, podczas wydarzenia zagrają też .m.in.: Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Saint City Orchestra oraz Zalewski.

Komentarze