Dawid Podsiadło zagra na Olsztyn Green Festival 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 


Dawid Podsiadło wystąpi na Olsztyn Green Festival 2023. Czy można jeszcze zdobyć bilety na wydarzenie?


Po 5 latach na scenę Olsztyn Green Festival powróci Dawid Podsiadło! Jeden z najpiękniejszych polskich festiwali odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r. Podczas wydarzenia wystąpią również Zalewski śpiewa Niemena, Kacperczyk, Brodka, Nosowska oraz Karaś/Rogucki.


​​​​​​​​​​​​​​W programie 9. edycji Olsztyn Green Festival znalazły się aż 24 koncerty największych gwiazd polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Wśród ogłoszonych do tej pory artystów i artystów znaleźli się: Brodka, Nosowska, Zalewski śpiewa Niemena, Karaś/Rogucki, Kacperczyk, Ofelia, Rubens, Rat Kru i WaluśKraksaKryzys. Dołączył do nich właśnie Dawid Podsiadło.

- Przez ostatnie 5 lat mnóstwo się zmieniło - Olsztyn Green Festival z “dobrze rokującego lokalnego festiwalu” stał się jednym z najbardziej lubianych i klimatycznych festiwali w Polsce. A Dawid Podsiadło ze świetnego młodego piosenkarza stał się gigantem, ikoną, prawdopodobnie największą gwiazdą polskiej muzyki w nowym millennium. Takie połączenie oznacza festiwalowe wydarzenie roku! - zapowiadają Anna Pruszyńska i Jacek Zmiczerewski z Agory, organizatorzy imprezy.


O FESTIWALU

Olsztyn Green Festival co roku odbywa w plenerze, w pięknej scenerii Jeziora Ukiel, wśród plaż, zieleni i drzew. To festiwal muzyki i tzw. zielonego stylu życia, który ściąga do Olsztyna 30-tysięczną widownię. Misją i zadaniem imprezy jest popularyzacja zrównoważonego rozwoju i walki o ekologię. To idealna propozycja dla osób, które cenią kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, relaks nad jeziorem – plan na przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń!


11-13 sierpnia 2023, plaża miejska CRS “Ukiel”, Olsztyn

​​​​​​​Organizatorem wydarzenia są Agora S.A. i Wyborcza.pl.

Współorganizator - Urząd Miasta w Olsztynie.

Olsztyn Green Festival 2023 – bilety

Obecnie w sprzedaży jest I pula karnetów:


- I pula regular ticket: karnet - 359 zł, bilet jednodniowy -149 zł (dostępna do dnia 28 lutego 2023 lub

do wyczerpania puli, liczba karnetów i biletów ograniczona)

Bilety dla dzieci:

- z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.

- dzieci od 6. do 12. roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu.


Bilety dostępne poprzez: goingapp.pl, ebilet.pl, kicket.com, biletomat.pl.


Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest.

Komentarze