Tokio Hotel: zmiana miejsca koncertu

 Już 22 maja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi niemiecka grupa Tokio Hotel. Niestety ze względów logistycznych koncert ten odbędzie się w innym miejscu, zamiast w katowickim MCKu zespół zagra w krakowskim Klubie Studio.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające ze zmiany lokalizacji koncertu i jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2021 roku, a także w nowym terminie w 2022 i 2023 w katowickim MCKu, zachowują swoją ważność na występ zespołu w krakowskim Klubie Studio. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.


=====================


Handwerker Promotion

oraz Metal Mind Productions

zapraszają

TOKIO HOTEL

Beyond The World

Tour 202322.05.2023 – Kraków, Klub Studio

Rozpoczęcie koncertu: godz. 21.00

Otwarcie bramek: godz. 19.30Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
I kategoria - 400/ 420 PLN
II kategoria – 200/ 220 PLNBilety do nabycia na stronach:
Nazwa TOKIO HOTEL zawsze oznaczała coś więcej niż tylko samą muzykę: przez ponad półtorej dekady Tom, Georg, Gustav i Bill tworzyli swój własny wszechświat i ożywiali go każdą piosenką, teledyskiem, publicznym wystąpieniem i przede wszystkim swoimi spektakularnymi występami na żywo.


Po sprzedaniu ponad 10 mln płyt w 68 krajach, a także niezliczonych nagrodach na całym świecie, Tokio Hotel wciąż jest daleko od zakończenia swojej wyjątkowej podróży. Podróży, która rozpoczęła się w małym niemieckim miasteczku Magdeburg i szybko przekształciła się w globalny fenomen.
Ten wyjątkowy sukces nigdy nie był powodem, by zespół spoczął na laurach, ale wręcz przeciwnie: piosenka po piosence, album po albumie, koncert po koncercie Tom, Georg, Gustav i Bill zawsze przesuwali granice i poszerzali wszechświat Tokio Hotel.

Podczas licznych światowych tras koncertowych zespół wielokrotnie wyznaczał nowe standardy dla swoich piorunujących występów na żywo. Wspaniała produkcja dźwięku, zadziwiające dekoracje sceniczne i oryginalne kostiumy, to wszystko stanowi integralną część ich niezrównanych występów na żywo na najwyższym poziomie.

W listopadzie zeszłego roku ukazał się najnowszy, siódmy już w dorobku album zespołu "2001" i to właśnie utwory z najnowszej płyty, a także największe hity formacji będzie można usłyszeć już 22 maja w krakowskim Klubie Studio! Zapraszamy!


Więcej informacji:
Komentarze