Manntra zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 

Zespoół Manntra w kwietniu przyszłego roku wystąpi w Warszawie! 

 

Formacja zagra koncert 4 kwietnia 2024 roku w warszawskim klubie VOODOO. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży. Organizatorem koncertu jest agencja koncertowa Winiary Bookings.


„Chorwacki zespół Manntra został założony w 2011 roku. Dekadę później grupa podbiła serca publiczności i zyskała uznanie krytyków za sprawą albumu “Monster Mind Consuming”, na którym znalazły się chwytliwe kompozycje jak “Ori Ori” czy Heathens”. Rok później grupa poszła za ciosem wydając krążek “Kreatura”. Trzeci w dorobku Manntry materiał, który praktycznie w całości zaśpiewany jest po angielsku (w tym 3 utwory w języku niemieckim) wypełniony jest wzniosłą atmosferą i dramaturgią, budowaną jest przez charakterystyczny wokal Marko M. Sekula. W przyszłym roku formacja odwiedzi Polskę z nowym materiałem “War Of The Heathens”, którego premiera zapowiedziana jest na wrzesień tego roku. Promującego go singla “Morana” możecie posłuchać już teraz!" - zapowiadają organizatorzy, firma Winiary Bookings.

 22 września 2023 roku ukaże się nowe studyjne wydawnictwo grupy - album zatytułowany „War Of The Heathens". Premierze płyty będzie towarzyszyć wyjątkowy koncert w Lipsku (Leipzig), który odbędzie się tego samego dnia.

 
Kup bilety: https://winiarybookings.pl/wydarzenie/manntra-warszawa/kwiecien-2024

 

Komentarze