Within Temptation ogłasza szczegóły nowej płyty

 

fot. materiały prasowe


Within Temptation ogłasza szczegóły nowego wydawnictwa. Nowy album będzie nosił tytuł “Bleed Out” i ukaże się 20 października 2023 roku.
 

"Od początku wojny w Ukrainie, Within Temptation przesunęło swoją uwagę z pisania o osobistych emocjach i problemach społecznych na temat globalnej niesprawiedliwości i zespół odzwierciedla burzliwy stan świata w sposób, w który inni artyści nie są w stanie lub nie chcą tego robić" - czytamy w zapowiedzi krążka.
 
Wokalistka Sharon den Adel stwierdza: „Wojna na Ukrainie bardzo na nas wpłynęła. Jako artystów inspiruje nas świat i mamy tę platformę. Opowiadamy historie i myślę, że jako ludzie powinniśmy o tym mówić”.
 
"Podczas gdy piosenki takie jak „Wireless” i „We Go To War” badają autorytarną agresję w Ukrainie i w innych strefach wojennych, tytułowy utwór odnosi się do trudnej sytuacji kobiet walczących o swoje prawa w Iranie po zabójstwie Mahsy Amini" - możemy dowiedzieć się nieco więcej o płycie.
 
Sharon wyjaśnia: „Kiedy byłam dzieckiem, mieszkałam w Jemenie. Moi rodzice mieszkali w kilku krajach na Bliskim Wschodzie i często ich odwiedzałam, kiedy tam byli. To inny świat. Dzięki spędzonemu tam czasowi czuję się związana z tą częścią świata. Byłam pod niesamowitym wrażeniem odwagi młodych kobiet, które paliły swoje szale, wiedząc, że zostaną wtrącone do więzienia lub gorzej – to łamie serce”.

 
Posłuchaj utworu tutaj: https://wt.lnk.to/bleedoutsingle
 
Płyta “Bleed Out” zostanie wydana w wielu formatach na całym świecie 20 października za pośrednictwem wytwórni Within Temptation, Force Music Recordings, we wspólnym przedsięwzięciu z Bertus Distribution oraz we wszystkich serwisach streamingowych. Aby uzyskać więcej informacji i zamówić album w przedsprzedaży, odwiedź stronę Within-temptation.com.
 
Lista utworów:
1: We Go To War
2: Bleed Out
3: Wireless
4: Worth Dying For
5: Ritual
6: Cyanide Love
7: The Purge
8: Don't Pray For Me
9: Shed My Skin (feat. Annisokay)
10: Unbroken
11: Entertain You
 

 

Komentarze