Wydawnictwo SQN wyda jubileuszowe wydanie książki „VADER. Wojna totalna"

 

fot. materiały prasowe

23 sierpnia nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się jubileuszowa reedycja książki „VADER. Wojna totalna". Publikację można już zamawiać na stronie internetowej wydawnictwa. 

Oto krótki opis książki:

„Jak postrzegała Vadera rodzima konkurencja z końca lat 80. i początku lat 90. i czemu akurat zespołowi z Olsztyna się udało? Co jest największym sukcesem grupy według jej menedżera? Dlaczego Hal przez dwa tygodnie nie mógł się wydostać z Ekwadoru i jak w końcu mu się udało? Dlaczego po latach Vader zmienił studio nagraniowe i co o zespole myśli Scott Atkins, producent jego ostatniej płyty? Jak to możliwe, że właśnie Vader zagrał pierwszą europejską trasę koncertową w warunkach lockdownu? Dlaczego odszedł James i kim jest Michał, który go zastąpił?

Pasjonująca opowieść o jednym z najważniejszych zespołów heavymetalowych w historii Polski, którego popularność wybiega daleko poza granice naszego kraju autorstwa Jarka Szubrychta".

Nowe wydanie zostało poszerzone o nowe rozdziały, które przedstawiają historię formacji VADER. Całość opatrzono nowymi, niepublikowanymi w pierwszym wydaniu fotografiami.

 
Książka dostępna tutaj: bit.ly/sqnstore-ksiazka-vader

Komentarze