Zespół MANNTRA zagrał w Leipzig [GALERIA ZDJĘĆ]

fot. Paulina Łyszko

Zespół MANNTRA z okazji premiery nowej płyty zagrał wyjątkowy koncert w Leipzig. Zapraszamy do przeczytania relacji i zobaczenia galerii zdjęć z wydarzenia!


MANNTRA 22 września 2023 roku wydali nowy album. Wydawnictwo "War Of The Heathens" jest szóstą w dorobku grupy płytą i następcą wydanego w 2021 roku krążka "Monster Mind Consuming".

Z okazji premiery nowej płyty grupa MANNTRA zaplanowała wyjątkowy wieczór dla swoich fanów - jubileuszowy koncert w Leipzig (Lipsk). Podczas wydarzenia nie zabrakło gości specjalnych.

Przed występem headlinera na scenie można było zobaczyć kapele SOULBOUND i SCHATTENMANN, które rozgrzały zgromadzoną w hali widownię, dając z siebie wszystko.

MANNTRA w koncertowej setliście zawarła zarówno stare, dobrze znane fanom utwory, jak i premierowe kawałki. Nie zabrakło utworów: "Yelena", "Heathens", "Monster Mind Consuming", ORI ORI", "Tanz", "Barren King", "Not Guilty", "Everlasting", Lipa", "Nightmare", czy Volhov". 

Grupa rozpoczęła już trasę koncertową promującą nowy album. W ramach tournee formacja zagra również koncert w Polsce. MANNTRA wystąpi już 9 kwietnia 2023 roku w warszawskim klubie VOODOO CLUB. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży. 

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru (fot. Paulina Łyszko):


Komentarze