Metal Mine Festival: znamy nowe zespoły

 


W 2023 roku na mapę festiwali muzycznych w naszym kraju powrócił Metal Mine Festival. znamy już kolejnych wykonawców, którzy zagrają podczas wydarzenia.


W bieżącym roku impreza potrwa trzy dni i odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia 2024 w Starej Kopalni Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu (wydarzenie na Facebooku).Kolejnymi wykonawcami na festiwalu w 2024 roku będą:DESTRÖYER 666, DOM ZŁY, IN THE NAME OF GOD oraz SERPENTS.Wcześniej potwierdzono udział zespołów: WATAIN, VOMITORY, NYTT LAND, ARKONA (PL), HIDEOUS DIVINITY, MORRATH, FURIA, OBSCURE SPHINX, MEPHORASH, BIPOLAR ARCHITECTURE, TRYLION, GUTALAX, PLEŃ oraz SEWER DWELLERS (deathcore, PL).Karnety do nabycia na platformie Ticketmaster: bilet 3-dniowy - 283,50 zł
bilet 3-dniowy + pole namiotowe - 325,50 złMetal Mine Festival 2024 na Spotify https://tinyurl.com//MMF2024playlistOrganizatorzy otwierają się jeszcze bardziej na nowe gatunki muzyczne. Teren imprezy to oczywiście wyjątkowa i niesamowita przestrzeń Starej Kopalni w Wałbrzychu. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa postindustrialna atrakcja turystyczna w Polsce, zlokalizowana na terenie dawnej kopalni. Między kopalnianymi maszynami na terenie festiwalu powstanie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców oraz pole namiotowe.Obserwujcie profil METAL MINE, dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych!

Komentarze